Spoty reklamowe

spoty-reklamowe

Produkcja spotów reklamowych

Good Case to zaufany producent spotów reklamowych. Naszą przewagą konkurencyjną są przede wszystkim ludzie. Nasza ekipa składa się z doświadczonych profesjonalistów, którym nie brak kreatywności i oryginalnych pomysłów. Oprócz pracowników możemy również pochwalić się nowoczesnym zapleczem technicznym. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na realizację spotów w rozdzielczości nawet do 4K, w zestawieniu z najwyższej jakości optyką. Dzięki zaawansowanym systemom stabilizacji obrazu jesteśmy w stanie osiągać płynną rejestrację nawet podczas bardzo dynamicznych scen. W naszej ofercie znajdą Państwo wykonywanie spektakularnych ujęć z lotu ptaka za pomocą drona. Dysponujemy również green boxem, który umożliwia nam wprowadzanie efektów specjalnych do naszych produkcji.

Spot reklamowy to z definicji krótka forma filmu reklamowego. Czas trwania spotu wynosi około 30 sekund. Najczęściej stosuje się spoty jako formę reklamy telewizyjnej lub internetowej. Ta forma reklamy ma nieoceniony wpływ na działanie biznesu. Jest ona bardzo skuteczna i atrakcyjna dla klienta. Mimo iż pół minuty to bardzo krótko, proces tworzenia spotu reklamowego jest bardzo złożony. Wymaga on dobrze napisanego scenariusza, doświadczonej ekipy realizacyjnej, odpowiednio dobranej lokalizacji i profesjonalnego wykonania.

Wiemy, że najlepsze spoty reklamowe powstają na skutek połączenia wyjątkowych pomysłów z odpowiednim zapleczem technicznym.

Efekt końcowy

Realizacja spotu to nie tylko nakręcenie dobrego materiału, ale również montaż, udźwiękowienie i dodanie efektów specjalnych. Dlatego w Good Case przykładamy wszelkich starań, aby nasza ekipa składała się jedynie z najlepszych montażystów i specjalistów SFX i 3D. Produkcje, które wykonujemy, mogą być elementem tradycyjnych kampanii reklamowych, jak i kampanii w social media. Oferujemy wsparcie na każdym etapie produkcji spotu, od pomysłu na spot, poprzez tworzenie scenariusza, zdjęcia, aż po udźwiękowienie i montaż. To od klienta zależy, czy zdecyduje się skorzystać z naszych usług w trakcie całego procesu tworzenia spotu, czy też jedynie na niektórych etapach produkcji.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę najlepszej jakości. Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie. Zleceniodawca zawsze ma ostatnie słowo, to od niego zależy, jaki będzie efekt końcowy produkcji. Naszym zadaniem jest dołożenie wszelkich starań, aby nasz klient otrzymał spot reklamowy, którego oczekiwał. Jesteśmy w pełni świadomi, że wyprodukowany przez nas spot musi spełnić pewien konkretny cel, wyznaczony przez Klienta. Duże doświadczenie w branży pozwala nam produkować spoty, które maksymalizują efekty prowadzonych kampanii. Zawsze uwzględniamy wytyczne klienta oraz jego budżet. Realizujemy spoty reklamowe w plenerach naturalnych, a także w największych polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i Katowice.

Jesteś zainteresowana/y? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 731 520 100 lub 601 524 733
Napisz: kontakt@goodcase.pl lub Skorzystaj z poniższego formularza
Podziel się swoim pomysłem na film: brief online

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)